Girls Don't Cry - Roze Filmdagen
Omschrijving:
Mia en Ele zijn tegenpolen maar worden - stiekem rokend op de brandtrap - al snel vriendinnen. Hun werelden komen samen als Ele de oude camper van haar vader wil redden, en daar Mia in aantreft die op de vlucht is. Hun tocht van het diepe straatarme zuiden naar het rijke uiterste noorden van Italië brengt hen langs mooie plekken en vervallen achterbuurten, maar vooral veel dichter bij elkaar.
Over de Roze Filmdagen
De Roze Filmdagen is een elfdaags filmfestival waarop films, korte films en documentaires met een LGBTQ-gerelateerd thema worden vertoond. Het festival vindt sinds 1996 jaarlijks in maart plaats in Het Ketelhuis op het terrein van de Westergasfabriek in Amsterdam en wordt georganiseerd door de Stichting Pink Media.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
En dan die kus...
Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.
Lees verder
Sisterhood
Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden