Ladies Party Nijmegen
Omschrijving:
De Ladies Party Nijmegen komt er weer aan! Op 1 oktober ben je van harte welkom in de Thiemeloods in Nijmegen. Deze keer organiseren we de party samen met Lesbian Festival Nijmegen. Voor alle vrouwen die zin hebben in een feestje: dansen, karaoke, hapje, drankje en kletsen. Eline Zegers geeft vanaf 15.30u een lezing over haar boek 'Vrouwen versieren voor vrouwen'. DJ Chris en DJ Maria zorgen voor dansmuziek. Komen dus! Van 15-21uur. Entree is vijf euro, betalen aan de deur, liefst cash. Zie je daar!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ze wil me terug
Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.
Lees verder
'Vrouwen zijn solidair!'
Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'
Lees verder
Liefde en barmhartigheid
Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden