Janey

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 7 oktober 2023
Tijd: 23:00-03:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/819714272855035?acontext={

Locatie:

Naam: Nola Utrecht
Straat: Mariaplaats 11
Postcode: 3511 LJ
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Girls! Op 11 oktober is het 'coming out day' en rondom deze dag vindt Utrecht Queer Culture Festival plaats met allerlei queer feesten en activiteiten. Ik ben gevraagd hieraan bij te dragen en natuurlijk wil ik dat! Daarom organiseer ik op zaterdag 7 oktober het gezelligste feestje op de mooiste locatie van Utrecht: NOLA! Hier kunnen we heerlijk dansen, lachen, flirten en onszelf zijn. De kaartverkoop start op zondag 20 augustus om stipt 15:00u. Alle tickets gaan er tegelijk uit en op = op!


Dit event is onderdeel van het Utrecht Queer Culture Festival, meer info op uqcf.nl


For girls who love girls who love girls. 


We all love women, don't we? Let's get together and meet new lovers & friends. Janey will bring all the girls to the urban yard. Let's dance, drink, flirt, laugh, connect and vibe ♡.


 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze wil me terug

Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.

Lees verder

'Vrouwen zijn solidair!'

Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'

Lees verder

Liefde en barmhartigheid

Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden