Janey
Omschrijving:
Girls! Op 11 oktober is het 'coming out day' en rondom deze dag vindt Utrecht Queer Culture Festival plaats met allerlei queer feesten en activiteiten. Ik ben gevraagd hieraan bij te dragen en natuurlijk wil ik dat! Daarom organiseer ik op zaterdag 7 oktober het gezelligste feestje op de mooiste locatie van Utrecht: NOLA! Hier kunnen we heerlijk dansen, lachen, flirten en onszelf zijn. De kaartverkoop start op zondag 20 augustus om stipt 15:00u. Alle tickets gaan er tegelijk uit en op = op!
Dit event is onderdeel van het Utrecht Queer Culture Festival, meer info op uqcf.nl
For girls who love girls who love girls.
We all love women, don't we? Let's get together and meet new lovers & friends. Janey will bring all the girls to the urban yard. Let's dance, drink, flirt, laugh, connect and vibe ♡.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Anders durven zijn
Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.
Lees verder
Roze filmdagen 2026
Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.
Lees verder
Marlow Moss
Moss zocht naar een perfecte harmonie van vlakken en lijnen, waarin de materiële wereld wordt achtergelaten. Op haar eigen, innovatieve manier droeg ze bij aan de ontwikkeling van de moderne kunst.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden