Poink gaat wandelen door de Veluwe bij Dieren
Omschrijving:
Poink gaat wandelen door de Veluwe bij Dieren
Betoverende bergbossen
Lengte van de route:12 km
Een zonnestraal piept door de groen- met geelgekleurde beukenbladeren. De stammen splitsen de lichtstralen als lamellen. Recht als een liniaal lopen de lanen. Omhoog en omlaag over de flanken van de stuwwal. Sprookjesachtig mooi, zo’n (herfst)wandeling over de Zuid-Veluwe.
Neem om nog een beetje in de Sinterklaassfeer te blijven een klein ingepakt cadeautje van ongeveer €1 a €2 voor een andere deelneemster mee.
STARTPUNT& PARKEREN: Burgemeester Bloemersstraat 1 Dieren.
Datum: zaterdag 9 december 2023.
Vertrek om 11.00 uur. Eindtijd 15.00 uur
Honden niet toegestaan.
Horeca is onderweg aanwezig.
Aanmelden kan via
https://bit.ly/Poinkwandeling
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
(Un)documented
IHLIA-expositie over de ervaringen van queer vluchtelingen in Nederland, gezien vanuit het politieke beleid, de asielprocedure en de organisaties, initiatieven en de gemeenschappen waarin zij steun vinden.
Lees verder
Horoscoop december 2025
Praat met je vriendin over wat je verwacht in jullie relatie en deel je ideeën over een toekomst samen, want misverstanden liggen op de loer. - Wat staat jou te wachten deze maand?
Lees verder
Hete Kerst
Ellen ten Damme combineert - samen met haar band - tropische klanken met winterse liedjes in deze kerstshow (win kaartjes!) en ook de Clubtour 2026 is in de maak. We spreken haar!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden