Queer PolyCafé Nijmegen
Omschrijving:
Polyamorie Nijmegen organiseert borrels en activiteiten voor iedereen die consensuele non-monogamie een plek geeft in hun leven of daar benieuwd naar is. Bij onze borrels is de sfeer heel open, het maakt niet uit of je nieuw bent of een oude bekende, kom gezellig langs! Er is altijd een gastpersoon aanwezig, vraag gerust even bij de bar als je die niet meteen al ziet.
Wij vinden het belangrijk om een veilige omgeving te creëren voor iedereen, en we willen dat iedereen zich veilig en welkom kan voelen, ongeacht seksuele voorkeur, leeftijd, genderidentiteit, etniciteit, religie of relatievorm. Ook als je jezelf niet identificeert als queer, maar als “cis” en “hetero” ben je natuurlijk van harte welkom bij Queer PolyCafé!
Café De Opstand bevindt zich op Van Welderenstraat 104 (dit is ongeveer 10 minuten wandelen vanaf station Nijmegen Centraal).
Planning
20:00 Deuren open
00:00 Afronden borrel
Deelname is gratis. Vooraf aanmelden is niet nodig.
Heb je nog vragen, stuur een mail aan polyamorie@cocregionijmegen.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Nieuwe voorzitter COC
Myrtille Danse is de nieuwe voorzitter van COC Nederland. Ze werd op zaterdag 21 juni gekozen door de vergadering van regionale COC-verenigingen in Den Bosch. Astrid Oosenburg nam afscheid.
Lees verder
Hooked On You
Een ode aan queer vrouwen en de clichés die we maar al te graag omarmen: U-Hauling, karabijnhaken, intense blikken… Voor iedereen een catchy track, voor insiders een herkenbare knipoog.
Lees verder
Feiten & cijfers
Het rapport van Movisie geeft informatie over de acceptatie, welzijn en gezondheid van lesbische, homoseksuele, bi+, trans, non-binaire, intersekse, queer en aseksuele personen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden