Bi+ ontdekkingsreis
Omschrijving:
Deze bi+ ontdekkingsreis is voor iedereen die op meer dan één gender valt en daarover in gesprek wil met een vaste, kleine groep gelijkgestemden. In een reeks van zes bijeenkomsten zoeken we meer de diepte op om op ontdekkingsreis te gaan naar onze gevoelens, identiteit en verlangens.
In zes bijeenkomsten met een vaste groep van maximaal 7 deelnemers ervaar je (h)erkenning van anderen voor je bi+ gevoelens, krijg je meer contact met en zicht op je eigen gevoelens, verlangens en identiteit en ontstaan handvatten om je bi+ gevoelens meer in je leven te integreren op een manier die bij jou past.
Iedere bijeenkomst wordt ingeleid door de gespreksbegeleider. Het onderwerp van die week wordt toegelicht. Wetenschappelijk onderzoek, maatschappelijke opvattingen, geschiedenis en kunstzinnige expressie van bi+ mensen worden gedeeld. De nadruk ligt daarbij op het creëren van bewustzijn en verbondenheid.
In het groepsgesprek dat volgt brengen we het onderwerp terug naar onze persoonlijke, geleefde ervaringen. We delen onze beleving, dragen gezamenlijk ons leed, vinden (h)erkenning, bevragen elkaar, zoeken samen en voelen ons gesterkt door de onderlinge steun in de groep.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hete Kerst
Ellen ten Damme combineert - samen met haar band - tropische klanken met winterse liedjes in deze kerstshow (win kaartjes!) en ook de Clubtour 2026 is in de maak. We spreken haar!
Lees verder
The Growing Wall of Love
'Als ik dat als kind had geweten, was ik zóveel blijer geweest. Dan had ik gedacht: even die rottijd uitzitten, maar later komt het goed. Daarom is zichtbaarheid zo belangrijk.' We spreken Jarko!
Lees verder
Elke dag uit de kast
'Waar is jouw andere mama?', vroeg mijn dochter aan hem. Het iets oudere jongetje reageerde heel begripvol en zei ontzettend lief met een meelevende blik op zijn gezicht: 'Oh, ik heb maar één mama.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden