Vrouwencafé Leeuwarden kletsen en dansen
Omschrijving:
JA! We houden weer vrouwencafé in Leeuwarden. Kletsen, borrelen en ouderwets swingen in een gezellige omgeving. Het eerste uur is er achtergrondmuziek, daarna gaan we los op oude en nieuwe hits. Kom ontmoeten, luisteren, dansen, praten en verbinden. De toegang is alleen voor vrouwen, dus neem je (groot)moeder, (schoon)dochter, zus, vriendin of buurvrouw mee.
Het vrouwencafé wordt gehouden in de kelder van het Hotel Catshuis aan de Nieuwestad 49 in Leeuwarden. Eerst de trap op, aan het eind van de gang naar beneden. Alle faciliteiten van het hotel-restaurant zijn beschikbaar: diverse soorten dranken (warm, koud, alcoholisch), hapjes tot en met uitgebreid eten. Wees welkom.
Toegang is € 7,50 graag contant betalen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Hotline Hongarije
Wie durft zich nog uit te spreken? Nicolaas Veul onderzoekt het dagelijks leven in Hongarije. Hoe is het leven onder de controversiële premier Viktor Orbán? Driedelige docu & meet up.
Lees verder
Speciale munten
Herdenkingsmunt voor 25 jaar openstelling huwelijk: een krachtig ontwerp met een drietal grote elementen: verbonden ringen, regenbogen en de centrale tekst 'Iedereen.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden