Regenboog wandeling
Omschrijving:
Regenboog wandeling vanaf park Oudegein naar Vreeswijk, Vianen en de Lek
Zondag 25 mei organiseert Regenboogcafé IJsselstein Nieuwegein voor de tweede keer een wandeling.
We starten om 10:30 uur vanaf het parkeerterrein bij Jack’s Grillhouse in Nieuwegein.
We hebben weer een leuke wandeling uitgezet. De route voert door park Oudegein en staat in het teken van de Lek en de oude stadjes Vreeswijk en Vianen.
De start is om 10.30 uur op het parkeerterrein naast Jacks Grillhouse, Parkhout 2, 3432 NE Nieuwegein. Onderweg is er tijd voor een versnapering. We wandelen ongeveer 12 kilometer.
De kosten zijn 7.50 euro, voor versnapering en voetveer, te betalen op het startpunt, contant of met een tikkie.
Omdat we graag willen weten op hoeveel stappers we kunnen rekenen, vragen we je om je op te geven op www.regenboogcafe.nl.
Mocht je 's middags naar het 50+ Damescafé in Utrecht willen gaan: dat is het goed te combineren met de wandeling.
Houd onze website www.regenboogcafe.nl in de gaten voor de acts, updates en andere activiteiten van het Regenboogcafé. Daar kun je je ook inschrijven voor de nieuwsbrief.
www.regenboogcafe.nl
Email: info@regenboogcafe.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Juiste connecties
Een relatie met z'n drieën brengt soms wat uitdagingen met zich mee, maar Zina's werk, zo blijkt, heeft ook allerlei voordelen. De keuken is nog nooit zo schoon geweest.
Lees verder
Stoute Suus
Susanne heeft een webshop waar ze niet alleen erotische producten verkoopt maar ook verhalen deelt in verdiepende artikelen over relaties, seksualiteit en intimiteit. We spreken haar!
Lees verder
This is not a coming-out story
Verhalen die raken, verwonderen of uitdagen: in deze classics-collectie zie je films waarbij het queer zijn op een genuanceerde manier wordt meegenomen, zonder het tot het enige focuspunt te maken.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden