Speeddate voor vrouwen* die van vrouwen* houden

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 20 juni 2025
Tijd: 19:00
Type: Overige

Locatie:

Naam: Verkadefabriek den Bosch
Straat: Boschdijkstraat 45
Postcode: 5211 VD
Plaats: 's-Hertogenbosch
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Omschrijving:


Hoi allemaal,


Het heeft even op zich laten wachten, maar eindelijk is weer het zover! 


Er komt een nieuwe speeddate avond voor vrouwen* die van vrouwen* houden en deze keer organiseren we deze avond in samenwerking met het Queer Arts Festival in den Bosch!  


*= lbtqia personen en iedereen die zich onder deze groep schaart


Dit festival wordt georganiseerd in de Verkadefabriek. Neem een kijkje op site van de Verkadefabriek voor meer informatie: Queer Arts Festival. 


Wanneer, waar en hoe laat is de speeddate avond?  Datum: vrijdag 20 juni 2025 


Locatie: Verkadefabriek, Boschdijkstraat 45, 's-Hertogenbosch 


Tijden: inloop vanaf 18:30u, start speeddate om 19:00u, einde speeddate om 20:30 uur. Je bent daarna natuurlijk meer dan welkom om nog na te borrelen, of één van de andere programma's op het festival te bezoeken. 


We hanteren deze keer geen leeftijdsgrens. Op basis van de inschrijvingen zorgen wij ervoor dat je kunt daten binnen je eigen leeftijdscategorie. Als dit niet lukt laten we je dit natuurlijk zo snel mogelijk weten. Je mag bij de inschrijving je voorkeur opgeven. 


Heb je interesse en kan je meedoen op deze avond? Meld je dan aan via onderstaande link: 


https://forms.cloud.microsoft/r/yfA59QfDPg  


Tot dan!


Groetjes met een zachte Gay, 


Lenneke en Pauline 


Contactgegevens: 


Mail: lebischespeeddatebrabant@outlook.com


Instagram:  lesbischespeeddatebrabant 





 



Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Rainbowvote

Raadpleeg de kieswijzer: op de website vind je standpunten en regenboogkandidaten van (veel) partijen die meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart.

Lees verder

Horoscoop maart 2026

'Een nieuw avontuur (met een nieuwe vrouw?) trekt nu je aandacht en het moment lijkt perfect. Maar dat het in je hoofd speelt, betekent nog niet dat je er volledig in (of op) kunt duiken.' - Wat staat jou te wachten?

Lees verder

WRIVINGE

Een educatieve cabaretshow over de geschiedenis van seks, kink en erotiek – met historische seksverhalen, drag en een flinke dosis humor. Presentator & kostuums: Olga Ponjee!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden