De Roze Pen en de Stad
Omschrijving:
Literaire salon met schrijvers over Nederlandse LHBTI+ literatuur, verborgen parels en een kleurrijke ode aan 750 jaar Amsterdam.
De Literaire Salon van het Roze Stadsdorp Amsterdam organiseert i.s.m. de Shakespeare Club een Literaire Salon waarin roze signatuur en alle thema’s zijn verenigd: literair, roze, Amsterdams en trots.
We gaan in gesprek met een aantal schrijvers over Nederlandse LHBTI+ literatuur. Hierbij is de leidraad “Zij/haar. Een ABC van lesbische literatuur” en “Hij/hem Een ABC van Regenboogboeken”. Maar, daar blijft het niet bij. We maken uitstapjes naar juweeltjes van andere schrijvers en zetten het jubileumjaar “Amsterdam 750” in het roze- of regenboogzonnetje.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ze wil me terug
Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.
Lees verder
'Vrouwen zijn solidair!'
Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'
Lees verder
Liefde en barmhartigheid
Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden