Twee oude vrouwtjes - Thomas, Sacha en Jos
Omschrijving:
Vier de tussentijd – die donkere dagen tussen kerstmis en oud en nieuw - met je (gekozen) familie en 'Twee oude vrouwtjes' van Thomas, Sacha en Jos in Theater Bellevue!
Een hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is. “Intiem, humoristisch, breekbaar en liefdevol” ★★★★ NRC “Even komisch als ontroerend. Uitstekende acteurs.” Het Parool En maak er een complete avond uit van met een heerlijke maaltijd die wordt geserveerd aan lange tafels in de Speakeasy!
Bestel nu je tickets en maak je avond compleet met een maaltijd via de pop-up die verschijnt als je kaarten voor een voorstelling koopt, of door een mailtje te sturen naar naar reserveren@desmoeshaan.nl!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden