Queer Run Club
Omschrijving:
Vind je het leuk om samen met andere queers te hardlopen en lekker buiten zijn? Sluit je aan bij de Queer Run Club op zondagochtend 1 maart. Ze lopen zo’n 5 kilometer per keer. Je hoeft je niet aan te melden, maar kom op tijd naar het COC pand in Den Haag, ze vertrekken om 9.30 uur!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden