International Women's Day
Omschrijving:
Mil Colores, Black Pride en Stichting Rainbow Den Haag nodigen je uit voor een krachtige, inspirerende en verbindende viering van Internationale Vrouwendag zondag 8 maart 2026, met THEMA: “Niet mijn recht –hoe leven we vrij in een onvrije wereld?” Vrijheid is geen gunst.Vrijheid staat in de wet. Maar voelen we haar ook in ons lichaam? Op deze dag creëren we samen een veilige en intersectionele ruimte voor alle vrouwen en iedereen die zich als vrouw en/of non-binair identificeert, om te reflecteren, versterken en verbinden. Wat je kunt verwachten: • Panelgesprek – Over autonomie, structurele ongelijkheid en het dagelijks onderhandelen van vrijheid. • Workshop Zelfverdediging- Oefen je stem. Oefen je grenzen. Oefen je kracht. • Creatieve werkvorm en artistieke performance: omdat vrijheid niet alleen gedacht, maar ook gecreëerd en gevoeld wordt • Netwerk & ontmoeting: Ruimte voor gesprek en verbinding
De workshop is gratis. Aanmelden is verplicht via: stgmilcolores@gmail.com
We zien je graag op 8 maart.Amaliastraat 10 2514 JC Den Haag Bereikbaar vanuit Den Haag Centraal met bus 22, 24 en 28, halte Mauritskade en 3 minuten lopen. Auto-Parkeren kan in de directe omgeving (betaald parkeren)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden