On April 10th, we host an evening of storytelling and collaging. You are invited to bring in a story – personal or a section from a book, song, film etc. We will read aloud and afterwards make collages from our stories.
Algemene informatie:
Locatie:
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Hoewel het welzijn en de acceptatie van homoseksuele en lesbische personen positief blijft, is de leefsituatie van en opvattingen over met name non-binaire, transgender en intersekse personen zorgelijk.
Op het programma staan onder meer een Pride Walk, optredens, films, workshops, theater en een viering van tachtig jaar COC Nederland. De week begint met de opening van het Roze Jaar.
Wat doet jarenlang wachten op een verblijfsvergunning met een mens? Serj en Stas vluchten uit Rusland, waar ze als homoseksueel stel niet veilig zijn en de oorlog willen ontlopen.
'Het is zo anders om een film te kijken als je weet dat iedereen in de zaal ook lesbisch is. Je kijkt met een andere blik.' We spreken filmclub-oprichters Ted, Justine en Noor.
'Werken als escort is onvoorspelbaar en heel persoonlijk.' Linde (25) laat vrouwen graag genieten en houdt van spanning en avontuur. Ze werkt voor De Stoute Vrouw. Wij spraken haar.
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.