25 t/m 28 juni is weer het Lesbival, een uit de kluiten gewassen kampeerweekend georganiseerd voor en door queers.
Met een silent disco, workshops en nog veel meer!
Lees ook ons interview: https://www.zijaanzij.nl/nieuws/7155/Lesbival
Algemene informatie:
Locatie:
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Hoewel het welzijn en de acceptatie van homoseksuele en lesbische personen positief blijft, is de leefsituatie van en opvattingen over met name non-binaire, transgender en intersekse personen zorgelijk.
Op het programma staan onder meer een Pride Walk, optredens, films, workshops, theater en een viering van tachtig jaar COC Nederland. De week begint met de opening van het Roze Jaar.
Wat doet jarenlang wachten op een verblijfsvergunning met een mens? Serj en Stas vluchten uit Rusland, waar ze als homoseksueel stel niet veilig zijn en de oorlog willen ontlopen.
Velvet Pulpature #3: Een goudeerlijk portret van de liefde. Op 27 mei verschijnt het veelbelovende boek van Sytske van Koeveringe en wij spraken haar alvast, over de titel, het schrijven en het verhaal.
Het was 'een aanslag op haar humeur' en 'op een dag ben je die vieze stad zat,' zei ze. Mijn moeder is vorig jaar overleden aan corona. De manier waarop ze gelijk heeft gekregen had ik echt nooit verwacht.
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.