It is HOT in hereeee (but fr!!!) For the last edition of this season we are returning July 18th with a super sexy EUROSUMMER gathering Never ending midnightsun babyyyyyyWe have early tickets available via pipdenhaag.nl but be warned they are limited and done = done! So hyped for this one… not gonna tell you what we are going to do but fyi bring ur bikini ? xxxxPARISH | 18TH JULY | EUROSUMMER EDITION
Algemene informatie:
Locatie:
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Hoewel het welzijn en de acceptatie van homoseksuele en lesbische personen positief blijft, is de leefsituatie van en opvattingen over met name non-binaire, transgender en intersekse personen zorgelijk.
Op het programma staan onder meer een Pride Walk, optredens, films, workshops, theater en een viering van tachtig jaar COC Nederland. De week begint met de opening van het Roze Jaar.
Wat doet jarenlang wachten op een verblijfsvergunning met een mens? Serj en Stas vluchten uit Rusland, waar ze als homoseksueel stel niet veilig zijn en de oorlog willen ontlopen.
Mijn zus vindt het belachelijk, we hadden er gister aan de telefoon nog ruzie over. Maar zo'n ruzie bevestigt juist mijn gevoel: Ik vind dieren echt leuker dan mensen.
Hoogstpersoonlijk: 'We hebben de godganse tijd ruzie. Ik vind dat mijn vriendin onnodige risico's neemt, en zij is haar geduld met mij aan het verliezen; Ik ben als de dood voor naalden.'
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.