Gespreksgroep ouders en naasten van transkinderen

Gespreksgroep in Gouda rond transgender, kerk en geloof

In oktober wordt in Gouda een gespreksgroep gestart voor ouders van een transgender kind en andere naasten of direct betrokkenen. Over vragen zoals wat het met je doet, hoe je er vanuit je geloof naar kunt kijken, en andere persoonlijke vragen. De eerste avond is op 8 oktober in De Veste. De groep wordt geleid door Lydia Roosendaal en Mart van de Kamp, als ouders. We richten ons op ouders uit Zuid-Holland en Utrecht, maar ook van daarbuiten ben je welkom, ook ongeacht kerkelijke achtergrond. Aanmelden kan via Lydia (06 15179367), Mart (06 30218823), of mail naar geloofentransgroepouderszhz@gmail.com, ook voor informatie.


Algemene informatie:

Geplaatst door: ZaZredactie
Datum: 8 oktober 2026
Website: https://www.instagram.com/p/DdosK0mEg_4/

Locatie:

Naam: Nog niet bekend
Plaats: Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop oktober 2026

'Deze maand trek je vrouwen aan met een sterke eigen wil. Spannend. Vermoeiend ook. Kies iemand die ook kan luisteren.' Wat staat jou te wachten? Je leest het hier.

Lees verder

Be Proud Weekend

Een bruisend programma vol voorstellingen, activiteiten, exposities en meer: Chassé is dé plek voor nieuwe ontmoeting, open gesprekken en bovenal een uitbundige viering van diversiteit in alle vormen.

Lees verder

Queer City Map Utrecht

Van verborgen geschiedenis naar zichtbare plekken: hoe geef je queer geschiedenis een zichtbare plek in de stad? Queer zijn is niet van vandaag en gisteren, maar van alle tijden.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden