Zaterdag 5 januari 2019 is het zo ver: Het Roze Huis luidt het jaar in met een nieuwjaarsfeest! Door werken onder de brug van de Draakplaats deze winter, hebben we naar een andere locatie moeten zoeken. Daarom zal het feest nergens minder dan bij volksschouwburg de Roma doorgaan! Bereikbaarheid: https://www.deroma.be/praktisch/Bereikbaarheid Praktisch: Deuren: 19.45 uur / feest: van 20.00 uur tot 01.00 uur.Afterparty : café Den Draak. Meer info volgt!Dit is een gratis event, geen tickets/geen inschrijvingen.Dit event wordt gesteund door Stad Antwerpen en Gelijke Kansen Vlaanderen.
Algemene informatie:
Locatie:
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
'Het is heel waardevol om te merken dat ik, door mezelf te zijn, echt iets beteken voor de kijkers.' Cindy deed mee aan Married at First Sight. 'Herkend worden is nog steeds een gekke gewaarwording.'
Het is tijd om je te realiseren dat ook jij af en toe gedragen mag worden, je kwetsbaar op mag stellen. Ze is er voor jou zoals jij er voor haar bent, je hoeft je niet altijd groot te houden. - Wat staat jou te wachten?
Woongemeenschap voor queers uit alle generaties: appartementen, maisonnettes, gezinswoningen of woningen voor woongroepen, huur of koop, op Centrumeiland (IJburg) Amsterdam.
Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.
Codependentie: Een verzameling strategieën die jij jezelf hebt aangeleerd en die je door de jaren heen bent gaan gebruiken om je staande te houden. Deel 1: Relatieverslaving.
Door gebruik te maken van onze site ga je akkoord met het plaatsen van cookies.