Gratis film op zolder: Eloïse

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 15 juni 2019
Tijd: 20:00 - 23:00
Type: Film
Website: www.hettrozehuis.be

Locatie:

Naam: Het Roze Huis
Straat: Draakplaats 1 - 2
Postcode: 2018
Plaats: Antwerpen
Provincie: Antwerpen
Land: Belgie

Omschrijving:

Elke derde zaterdagavond kan je terecht op de zolder voor een gratis film. De laatste film van dit seizoen is Eloïse. 

De 18 jarige Asia ligt in comateuze toestand in het ziekenhuis. Aan haar zijde zien we haar bezorgde moeder en haar vriend. Maar schijn bedriegt. Terugblikkend wordt het verhaal verteld van Asia's leven voor haar ongeluk. De vriendinnen genieten met volle teugen van het nieuwe leven als studenten. Ze shoppen, drinken, roddelen en zoenen. Asia vindt dit allemaal wel goed, net als haar vriend Nathaniel. Pas als de artistieke Eloise in haar leven komt begrijpt Asia wat ze heeft gemist: kunst, schoonheid, gekke ideeen, diepe gesprekken en tenslotte hartstocht.

Dit is een gratis event, geen inschrijvingen/tickets.

Dit event wordt gesteund door Stad Antwerpen en Gelijke Kansen Vlaanderen.

De locatie is niet toegankelijk voor mensen met een rolstoel. Indien u vragen heeft over de toegankelijkheid, kan u ons altijd mailen via info@hetrozehuis.be

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden