Student Pride NL
Omschrijving:
Officiële lancering Student Pride NL door minister Van Engelshoven tijdens CONFAB 2019
Rotterdam Pride organiseert, in samenwerking met Student Pride NL, Hogeschool Rotterdam, Hogeschool Inholland, Erasmus Universiteit, Thomas More Hogeschool en Codarts, de CONFAB 2019.
De CONFAB zal worden gehost door Micha Sneiderberg, alias Snorella WC.
De conferentie wordt geopend door Wethouder Said Kasmi (Onderwijs, Cultuur en Toerisme). Naast debatten en workshops over o.a religie, kunst, cultuur en identiteit, zijn er verschillende inspirerende sprekers zoals Jan Kees de Jager (CFO KPN), Vera Boots (initiatiefnemer Canal Parade Amsterdam) en Marieke Samallo (directeur festival Milkshake) en kan er gespeeddate worden met LHBTQI+-organisaties uit Rotterdam. Speciaal voor studenten en young professionals organiseert Student Pride NL, samen met partners uit het bedrijfsleven, een job fair. Tijdens de plenaire slotbijeenkomst verricht minister Van Engelshoven van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap de officiële lancering van Student Pride NL.
Allereerste Rotterdam Pride Awards
De conferentie zal afgesloten worden met de uitreiking van de allereerste Rotterdam Pride Awards. Vier categorieën voor vier verschillende velden waarin de alledaagse, en soms onzichtbare, helden van de LGBTQIA+ gemeenschap zich inzetten. Om mensen en organisaties die altijd gestreden hebben en op hun eigen unieke manier voor de rechten opkomen, te kunnen eren. Zij zijn de pioniers, verbinders en activisten.
Iedereen is welkom. Toegang tot CONFAB 2019 is gratis.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Natuurlijk queer
In het interactieve theatercollege Seksuele diversiteit in het dierenrijk komt in een mix van wetenschap en humor feitjes over dragqueenzeekatten, parende pinguïns en interseksuele kangoeroes aan bod.
Lees verder
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden