What You See Festival 2019: Dag 2

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 23 november 2019
Tijd: 10:00-04:00
Type: Festival
Website: https://whatyouseefestival.nl/#program

Locatie:

Naam: Theater Kikker
Straat: Ganzenmarkt 14
Postcode: 3512 GD
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

What You See Festival: Een eigentijds internationaal kunstenfestival over gender & identiteit in de haarvaten van Utrecht.


Op zaterdag 23 november is de Nederlandse première van de poëtische dansvoorstelling Aquí, Siempre van de Braziliaanse Poliana Lima te zien. In het stuk overdenkt de maker met vier vrouwelijke dansers van verschillende leeftijden het onverbiddelijke verglijden van de tijd. De première kan gecombineerd worden met het werk-in-wording In First Person van Daniel Mariblanca. Mariblanca maakte, tijdens de eerste editie van What You See, grote indruk met de solo 71BODIES 1DANCE. In In First Person zet hij de transitie van de 54-jarige botenbouwer Tonje Havtad centraal. 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden