Queer aan Zee Borrel
Omschrijving:
*Uitnodiging Queer aan Zee Borrel - zaterdag 14 december*
Wil je nieuwe mensen leren kennen of oude vrienden weer ontmoeten? En ben je toevallig biseksueel, panseksueel, transgender, intersekse, non-binary, queer, aseksueel, lesbisch en/of homoseksueel? Kom dan gezellig naar Queer aan Zee!
Zaterdag 14 december vanaf 16.00 uur houden we onze borrel in Café De Prael, Esperantoplein 20, Den Haag. Je vindt ons binnen, meteen links bij de ingang. Spot de mini regenboogvlag op tafel!
Toegankelijkheid: het café is rolstoeltoegankelijk, het heeft een rolstoelvriendelijk toilet. De plek waar we zitten heeft een kleine opstap.
OV: tramhalte Monstersestraat ligt het meest dichtbij (HTM tram 2, Randstadrail 4). Randstadrail 3 stopt ook vlakbij.
Parkeren: op het parkeerterrein bij Café de Prael is tot 18:00 uur gratis parkeren.
*Queer aan Zee Borrel*
Zaterdag 14 december 2019, 16.00 uur
Entree gratis, drankjes en snacks voor eigen rekening
Café De Prael, Esperantoplein 20, 2518 LE Den Haag - depraeldenhaag.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Sprekend verleden
Theater over verhalen, kunst en identiteit - Zadie: 'Ik bewonder Beckett en ik respecteer Joyce. Maar ik hou van Woolf. Als ik het zwaar heb herlees ik haar dagboeken, en dat helpt me verder.' Wij: 'Oh vertel eens.'
Lees verder
Anders durven zijn
Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.
Lees verder
Roze filmdagen 2026
Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden