Queer Story Sundays: I'm coming out!

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 8 december 2019
Tijd: 16:00-18:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/783988322027179/

Locatie:

Naam: Bar Buka
Straat: Albert Cuypstraat 124
Postcode: 1072 EA
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

What: Queer Story Sundays – The Premiere. 


When: 8 December, 4pm until 6pm 


Where: Bar Buka, where girls meet. 


Who: Your queer ass plus donation in cash are most welcome. Organisator: LGBTour_Amsterdam 


‘Doen jullie ook aan scharen?’ 


‘Ik zie je toch eerder met een man samen.’ 


‘Als je maar niet in een gouden string op zo’n Pride boot gaat staan.’ 


‘Wat zal jouw leven moeilijk zijn.’ 


Jawel, beste queers en bondgenoten, Queer Story Sundays is coming out! In de laatste maand van 2019, komt LGBTour Amsterdam uit de kast met een berg true stories: persoonlijk en waargebeurd, we are keepin’ it real. Van de typische shocking-family-diner coming out’s, tot de ‘maar-dat-wisten-we-toch-allang momenten. En, we vragen ons af of het hele coming out concept niet gewoon uit het raam gegooid moet worden. Je hoort het al, jullie gaan luisteren en genieten van zowel Engels- als Nederlandstalige verhalen van onze super shero’s tijdens de premiere van Queer Story Sundays. 


Host van de avond is queer storyteller en LGBTour guide Sanne Pols. Zij zal deze avond niet alleen als glijmiddel fungeren maar ook haar eigen onmogelijke coming out momenten met je delen. 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

De reünie

Ellie Lust ontmoet haar collega's van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond; De reünie is terug, Ellie zie je op 21 januari.

Lees verder

Slechte film

Het loopt rap uit de hand. Een week nadat Renee Good in haar auto door het hoofd werd geschoten door een ICE-agent groeien de protesten nog elke dag, gisteren werd er weer iemand neergeschoten. WTF is next?

Lees verder

A Queer Gaze

Een deel van het archief van fotograaf Marian Bakker verschijnt in boekvorm bij Velvet Publishers. Foto's die de queer community zichtbaar maakten: 'Ik fotografeerde van binnen uit.' We spreken Marian.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden