Queer Story Sundays: I'm coming out!
Omschrijving:
What: Queer Story Sundays – The Premiere.
When: 8 December, 4pm until 6pm
Where: Bar Buka, where girls meet.
Who: Your queer ass plus donation in cash are most welcome. Organisator: LGBTour_Amsterdam
‘Doen jullie ook aan scharen?’
‘Ik zie je toch eerder met een man samen.’
‘Als je maar niet in een gouden string op zo’n Pride boot gaat staan.’
‘Wat zal jouw leven moeilijk zijn.’
Jawel, beste queers en bondgenoten, Queer Story Sundays is coming out! In de laatste maand van 2019, komt LGBTour Amsterdam uit de kast met een berg true stories: persoonlijk en waargebeurd, we are keepin’ it real. Van de typische shocking-family-diner coming out’s, tot de ‘maar-dat-wisten-we-toch-allang momenten. En, we vragen ons af of het hele coming out concept niet gewoon uit het raam gegooid moet worden. Je hoort het al, jullie gaan luisteren en genieten van zowel Engels- als Nederlandstalige verhalen van onze super shero’s tijdens de premiere van Queer Story Sundays.
Host van de avond is queer storyteller en LGBTour guide Sanne Pols. Zij zal deze avond niet alleen als glijmiddel fungeren maar ook haar eigen onmogelijke coming out momenten met je delen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Wat een jaar
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Lees verder
Vers leesvoer
Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.
Lees verder
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden