Café Fatal Rotterdam

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 23 februari 2020
Tijd: 19:00-22:00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/1008861066115400/

Locatie:

Naam: Theater Rotterdam
Straat: Schouwburgplein 25
Postcode: 3012 CL
Plaats: Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Aanstaande zondag is het weer zo ver, lekker dansen! Volgens het bekende recept,


in Theater Rotterdam, met een uurtje les van Dansschool De Klerk, aanvang op het gebruikelijke tijdstip, 19.00 uur.


Let op: we verzamelen in de hal maar dansen niet daar deze keer. We gaan naar de kleine zaal, waar de alles klaar staat voor ons om er een gezellige avond van te maken. 


Voor de laterkomers: de kleine zaal vind je op de begane grond, als vanuit de hal naar rechts beneden langs de trap loopt richting toiletten. ;-)


Tot zondag!


*chachacha*


Colinda, Elly, Jaap, Lique en Sabine


CAFE FATAL


*chachacha* Kom dansen, kom sjansen!


HoLeBi (hetero friendly) danssalon van Rotterdam. Iedere eerste zondag van de maand. Eerst les van Dansschool De Klerk voor wie wil, daarna is het vrij-dansen. Foxtrot, cha-cha-cha, wals of jive. Alleen of met een partner, gevorderd of beginner, iedereen kan (stijl)dansen tijdens de Cafe Fatal.


Cafe Fatal is een initiatief van LES dj* in samenwerking met Dansschool De Klerk en Ketelbinkie (bezoek Cafe Fatal is vrijblijvend, cursusdeelname De Klerk of lidmaatschap Ketelbinkie niet vereist)

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vervolging in Hongarije

De Hongaarse autoriteiten klagen Géza Buzás-Hábel aan. De organisator van Pride 2025 in Pécs, Hongarije loopt risico op een gevangenisstraf van een jaar. Amnesty International is ontzet: 'Hij verdient lof.'

Lees verder

CLUB QUEERSTEN

Op zaterdag 28 februari in TivoliVredenburg: een iconische queer night vol glitter, lef en grenzeloze energie: Kirsten van Teijn en een spetterende, unieke line-up. Hier wil je bij zijn! (Win tickets!)

Lees verder

Hij wil garanties

Sinds we het over kinderen hebben, wil mijn vriend van mij de verzekering dat ik monogaam blijf en niks zal aanleggen met een vrouw. Dat ik biseksueel ben, was nooit een issue voor hem, nu opeens wel.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden