Online Poink Borrel

Kom je ook online borrelen met Poink?


Aanmelden: stuur een mail naar borrelpoink@gmail.com (graag datum erbij zetten: 16 en/of 30 mei)


Poink verlegt haar grenzen en organiseert op drie zaterdagavonden in mei een online borrel voor ALLE lesbische (LBTQ+) vrouwen. Een manier om in contact te komen met elkaar en elkaar (op een andere manier) te leren kennen. Thuis en toch uit.


Poink organiseert normaliter activiteiten in de regio Arnhem en Nijmegen. Voor de online borrel is iedereen welkom. We hopen je te zien op één van de zaterdagavonden. Zorg jij dat jouw hapjes & drankjes klaarstaan?


Data: zaterdagavond 2 mei, 16 mei en 30 mei 2020


Borreltijd: 20:00 uur tot 21:30 uur.


Aanloop: vanaf 19:45 kun je inloggen. Zorg dat je om 20:00 helemaal klaar zit.


Locatie: online vanuit je eigen laptop, tablet of telefoon. we laten je weten hoe het werkt na je aanmelding.


Kosten: gratis, je verzorgt alleen je eigen hapje en drankje


Taal: Nederlands


Aanmelden: stuur een mail naar borrelpoink@gmail.com


Wat is dat – een online Poink borrel?


– De borrel is voor ALLE lesbische (LBTQ+) vrouwen.


– De bedoeling is met elkaar in gesprek te komen. Met elkaar kennismaken.


– De ervaring bij videobellen tot nu toe is dat je makkelijk met elkaar in gesprek raakt, je andere mensen leert kennen dan anders en dat de drempel om het gesprek met elkaar te voeren laag is.


Hoe werkt dat?


– We maken gebruik van een videobel-programma. Je hoort en ziet elkaar via je telefoon, tablet of laptop.


– Lenny is de gastvrouw van de online borrels en zij verwelkomt iedereen bij aankomst.


- Vanaf 19:45 kun je inloggen via een link voor het videobellen die je per mail ontvangt na je aanmelding


– Om 20:00 opent Lenny als gastvrouw de borrel. Ze legt dan uit  hoe het één en ander werkt. 


– Vanuit de gezamenlijke videobel-sessie ga je uiteen in kleine groepjes (4 tot 5 vrouwen). Je gaat met elkaar in gesprek. De gastvrouw geeft je 1 of 2 vragen mee ter inspiratie.


– Na 15 a 20 minuten maakt de gastvrouw nieuwe groepjes, zodat je nieuwe mensen kan leren kennen. We doen 3 rondes op 1 avond. 


Poink organiseert activiteiten voor vrouwen die op vrouwen vallen (LBTQ+). 


www.poink.info


Algemene informatie:

Datum: 30 mei 2020
Tijd: 20:00-21:30
Website: https://www.facebook.com/events/179814749781022/

Locatie:

Naam: Online
Straat: Online
Postcode: Online
Plaats: Online

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden