Corontaine ThuisMeeZing
Omschrijving:
De laatste MeeZing van het seizoen. Nog altijd in corontaine vanuit de werkkamer van Irene Hemelaar in Amsterdam, maar sowieso gestreamd dus ook naar Saarein.
Live via haar profiel https://www.facebook.com/irenehemelaar
Je kunt het MeeZing-boekje 2 dagen voor het event downloaden via het Facebook event.
Kortom: Haak aan en haak in!
PS: Het valt niet mee in deze tijden van uitgaven zonder inkomsten het hoofd boven water te houden! Normaal is elke maand de MeeZing in café Saarein. Wil je Dia, de eigenaresse van Saarein een hart onder de riem steken? Doneer dan wat je kunt missen: https://www.ing.nl/particulier/betaalverzoek/index.html?trxid=8Ie93L2hk1N3i46mvxFZNczgUKIZyplX
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Coming Out Day
Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.
Lees verder
Queer notes
In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.
Lees verder
Crowded Bodies XL
What You See Festival zoekt mensen voor een uniek dansproject van de Italiaanse choreograaf Daniele Ninarello. Dans of beweeg je graag en lijkt het je fantastisch om samen iets te maken? Dan is dit je kans!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden