Wandelen met Zusje Van

We wandelen mee met “Zusje Van”, een wandelclub voor lesbische vrouwen. Startpunt: Hotel Guldenberg, Guldenberg 12, 5268 KR in Helvoirt. Verzamelen om 10.00 uur en we starten om 10.30 uur aan de ochtend lus (9,1 km). Lunchen is om 12:45 uur. Vertrek middag lus (6,1 km) ca. 13:45 uur, totaal 15,2 km. Je haakt aan of af wanneer jij dit wilt! Je betaald €1,- contant aan het “Zusje van”. Parkeren: Parkeerterrein bij de Drie Linden, volg de parkeerborden. Er zijn geen parkeerkosten. Honden: Toegestaan, aan de lijn. Stuur mij een mailtje: klaartjebloks@gmail.com, als je interesse hebt, dan sluiten we gezamenlijk aan bij de groep van Zusje Van.


 


Algemene informatie:

Geplaatst door: Klaar78
Datum: 1 augustus 2021
Tijd: 10:00
Website: https://www.facebook.com/ZusjeVan/

Locatie:

Naam: Hotel Guldenberg
Straat: Guldenberg 12
Postcode: 5268 KR
Plaats: Helvoirt
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden