Trans and Friends cafe InClusion
Omschrijving:
TransAmsterdam organiseert de laatste vrijdag van de maand Trans and Friends café InClusion in het Manor Hotel. Waar je onder genot van een drankje "trans" vrienden kunt ontmoeten
Data: 26 november, 31 december 20:00 – 00:00 2021
*Let op er mag alleen aan tafel worden gezeten niet aan de bar. Maximum aantal personen per tafel is 4. We dienen ons te registreren in het Manor, ze leggen hiervoor een intekenlijst klaar zodat iedereen zich kan inschrijven bij binnenkomst. Maximum aantal in de ruimte is 30 personen.
Omdat er i.v.m. coronamaatregelen, maar met 30 mensen aanwezig mogen zijn moet je je eerst aanmelden. Wil je aanwezig zijn bij café InClusion in het Manor Hotel mail naar info@transamsterdam.nl in cc wafa@transamsterdam.nl Zonder registratie kun je niet aanwezig zijn.
Mocht je na aanmelding niet aanwezig zijn of ben je b.v. ziek geworden laat het ons weten. Dan kunnen we je plek afstaan aan iemand anders.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
De reünie
Ellie Lust ontmoet haar collega's van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond; De reünie is terug, Ellie zie je op 21 januari.
Lees verder
Slechte film
Het loopt rap uit de hand. Een week nadat Renee Good in haar auto door het hoofd werd geschoten door een ICE-agent groeien de protesten nog elke dag, gisteren werd er weer iemand neergeschoten. WTF is next?
Lees verder
A Queer Gaze
Een deel van het archief van fotograaf Marian Bakker verschijnt in boekvorm bij Velvet Publishers. Foto's die de queer community zichtbaar maakten: 'Ik fotografeerde van binnen uit.' We spreken Marian.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden