Poink Huiskamercafé Drijfveren
Omschrijving:
Het Huiskamercafé is een ontmoetingsplek voor álle vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+). Een manier om elkaar te leren kennen. We wisselen met elkaar uit rondom een thema, verkennen bij onszelf en bij elkaar. We gaan met elkaar in gesprek vanuit wederzijds respect en nieuwsgierigheid. Thema dit keer is ‘drijfveren’.
Misschien ken je het wel. Je moet een lastig besluit nemen. Je maakt een lijstje met voor- en nadelen. Het is nu duidelijk wat je moet gaan doen en toch voelt het niet goed. Grote kans dat je onvoldoende hebt geluisterd naar je drijfveren. Drijfveren bepalen bewust en onbewust waarom we iets doen. Hoe beter je weet wat jij belangrijk vind, hoe beter je in staat bent om een weloverwogen keuze te maken die goed aanvoelt. Dit geldt voor je werk maar ook voor je privéleven. Als je een baan hebt die aansluit bij je drijfveren dan zal deze baan je minder energie kosten en haal je er meer voldoening uit. En als je in je privéleven dingen doet die bij je passen haal je daar ook energie uit.
Drijfveren zijn bijvoorbeeld vrijheid, geld, creativiteit, werk, hobbies en mensen.
Tijdens het online huiskamercafé ga je – na een korte uitleg – steeds in groepjes van 4-5 vrouwen met elkaar in gesprek aan de hand van een vraag rondom dit thema
Dit is een online Huiskamercafé. We maken hiervoor gebruik van Zoom, een videobel-programma. Je hoort en ziet elkaar via je telefoon, tablet of laptop.
Dit online Huiskamercafé wordt georganiseerd door Antonie en Lisa
Poink is een organisatie voor vrouwen die van vrouwen houden. Je bent wel of niet uit de kast, je bent zeker van je zaak of je twijfelt nog, je bent pan, queer, bi, lesbisch, trans of je hebt geen idee. Je bent van harte welkom.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Menselijkheid als verzet
Van 19 t/m 23 november staat Utrecht in het teken van de achtste editie van What You See Festival: vijf dagen vol dans, theater, muziek, expo's en community-activiteiten rond het thema Keepers of Humanity.
Lees verder
Drømmer
Johanne is hevig verliefd op haar lerares Frans en legt haar gevoelens vast in een dagboek. Haar moeder en oma lezen wat ze heeft geschreven en zijn zowel geschokt als onder de indruk.
Lees verder
Horoscoop november 2025
Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden