Impactful Queer | Rotterdam Pride Conference
Omschrijving:
Met de komst van social media kunnen we nu in een klap duizenden, al wel niet miljoenen mensen bereiken. Dit heeft de deuren geopend voor de minderheidsgroepen zoals de LGBTQIA+, BIPOC en disabled community om op ongekende manieren het podium te pakken om zichzelf te laten zien en hun volgers aan te spreken. Hierdoor zien we in een stroomversnelling impactvolle queers groeien in hun bereik voor hun cause door hun authenticiteit op social media te delen zoals Nikkie Tutorials, Naomie Pieter, Mama Qu’een, Matt Bernstein en Alok Vaid-Menon. In dit gesprek willen we een podium bieden aan de mensen die het voortouw nemen in deze ontwikkelingen en hoe we allemaal impactvol queer kunnen zijn, online en offline.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Overal bi+
Waar vertel je wel of niet over je bi+ zijn? Hoe ga je om met vervelende opmerkingen en hoe kan je er voor zorgen dat er ruimte is voor je bi+ zijn? Dit en meer tijdens de Bi+ Dag 2025.
Lees verder
Pride The Hague
Een bomvol programma van culturele, maatschappelijke en sportieve activiteiten en natuurlijk één groot feest der diversiteit! Met de Pride Walk op 17 mei als kroonjuweel van Pride The Hague.
Lees verder
De Lesbische Leesclub
'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden