Impactful Queer | Rotterdam Pride Conference
Omschrijving:
Met de komst van social media kunnen we nu in een klap duizenden, al wel niet miljoenen mensen bereiken. Dit heeft de deuren geopend voor de minderheidsgroepen zoals de LGBTQIA+, BIPOC en disabled community om op ongekende manieren het podium te pakken om zichzelf te laten zien en hun volgers aan te spreken. Hierdoor zien we in een stroomversnelling impactvolle queers groeien in hun bereik voor hun cause door hun authenticiteit op social media te delen zoals Nikkie Tutorials, Naomie Pieter, Mama Qu’een, Matt Bernstein en Alok Vaid-Menon. In dit gesprek willen we een podium bieden aan de mensen die het voortouw nemen in deze ontwikkelingen en hoe we allemaal impactvol queer kunnen zijn, online en offline.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Terugblik 2025
Het was een bewogen jaar, met groot en klein nieuws, kunst, cultuur, boeken, interviews en persoonlijke verhalen. We blikken terug en wensen je een mooi, gezond en gelukkig 2026!
Lees verder
Het goede voorbeeld
Vlamousse zit met de handen in het haar. En in de poepluiers. Een fantasierijke, grappige en muzikale queeste van twee jonge moeders over het grote opvoeden, te zien vanaf 8 januari.
Lees verder
Wat een jaar
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden