Impactful Queer | Rotterdam Pride Conference

Met de komst van social media kunnen we nu in een klap duizenden, al wel niet miljoenen mensen bereiken. Dit heeft de deuren geopend voor de minderheidsgroepen zoals de LGBTQIA+, BIPOC en disabled community om op ongekende manieren het podium te pakken om zichzelf te laten zien en hun volgers aan te spreken. Hierdoor zien we in een stroomversnelling impactvolle queers groeien in hun bereik voor hun cause door hun authenticiteit op social media te delen zoals Nikkie Tutorials, Naomie Pieter, Mama Qu’een, Matt Bernstein en Alok Vaid-Menon. In dit gesprek willen we een podium bieden aan de mensen die het voortouw nemen in deze ontwikkelingen en hoe we allemaal impactvol queer kunnen zijn, online en offline.


 

Algemene informatie:

Datum: 23 juni 2022
Tijd: 19:00-19:00
Website: https://www.facebook.com/events/732204427789505

Locatie:

Naam: Kunsthal Rotterdam
Straat: Westzeedijk 341
Postcode: 3015 AA
Plaats: Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Discriminatie neemt toe

'Uiterst verontrustend' - Het aantal meldingen van geweld en discriminatie tegen lhbti+ mensen blijft toenemen. COC Nederland roept het kabinet op tot actie.

Lees verder

Van verborgen naar verzet

In deze jaarlijkse lezing staan we stil bij het verzet tegen die verborgenheid vanuit het werk van Miriam van der Have: dé pionier op het gebied van seksediversiteit en intersekse. Hoe zorgen we samen voor

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden