Poink wandeling Rijkerswoerdse Plassen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 7 augustus 2022
Tijd: 14.00 - ?
Type: Overige
Website: https://poink.info/

Locatie:

Naam: Rijkerswoerdse plassen
Plaats: Arnhem
Provincie: Groningen
Land: Nederland

Omschrijving:

Poink wandeling Rijkerswoerdse Plassen - Met picknick en zwemmogelijkheid 


Op zondag 7 augustus organiseert Poink een ommetje rond de Rijkerswoerdse Plassen: een recreatiegebied in de gemeente Overbetuwe, tussen Arnhem-Zuid en Elst. De rondwandeling is ongeveer 4,5 km en start (en eindigt) bij Paviljoen De Woerd in Elst. Je kunt hier (betaald) parkeren en er stopt ook een bus op 6 minuten loopafstand.


Ben jij er ook bij? Meld je dan snel aan via https://bit.ly/Poinkwandeling


De kosten voor deze wandeling bedragen 1 euro per persoon.


Voor de liefhebbers: zwemmen, kanoën, picknicken!


Zoals gezegd wandelen we om het recreatiegebied heen. Dat betekent echter niet dat je niet ook van het water zelf kunt genieten. Integendeel! Na de wandeling kunnen we op het strandje picknicken, zwemmen, kanoën, luieren, terrasje pakken en onze gesprekken voortzetten. Dat is helemaal aan jou! Er is een kiosk waar je versnaperingen kan kopen.


Bij minder goed weer gaan we alleen wandelen en op het terras van het Eetcafé De Woerd wat drinken en eventueel wat eten.


Deze wandeling wordt georganiseerd door Catja.


Heb je nog een vraag? Stuur dan een e-mail naar wandeling.poink@gmail.com


 


We zien je graag op 7 augustus!


Poink – voor vrouwen die van vrouwen houden (LBTQ+). Ontmoeting en


verbinding.


 


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Paarse Vrijdag 2025

Solidariteit staat centraal op 12 december: dan zetten scholieren, docenten en leerkrachten zich met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder

Een hoop

Claudia de Breij lanceert nieuw album: 'Mijn heldinnen van nu, Chappell, Taylor en Beyoncé inspireren me minstens zoals mijn oude helden Ramses, Herman en Paul. Het vertalen van hun teksten was heerlijk.'

Lees verder

Julian

'Liefde is de ultieme force for good.' Vlak voor aanvang van de première in Amsterdam spraken wij Fleur Pierets en regisseur Cato Kusters. De film zie je vanaf 11 december in de bioscopen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden