Roze Viering Arminiuskerk
Omschrijving:
Ook dit jaar organiseren de Rotterdamse Remonstranten samen met de Rotterdamse Roze Vieringen weer een roze viering in de Arminiuskerk. Het thema van de viering is TALEN NAAR LIEFDE!
Deze middag vieren we de liefde en ervaren we dat stad en kerk plaatsen zijn waar iedereen zichzelf mag zijn en waar mensen open naar elkaar en de wereld staan. Wij staan stil bij de vragen die ons bezig houden en bij de liefde die ons verbindt. Iedereen is van harte welkom!
Remonstrants predikant Koen Holtzapffel leidt de viering. Aansluitend is er een borrel.
De viering is op 25 september om 15.00 uur in de Arminiuskerk, Museumpark 3, 3015 CB Rotterdam.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Leer flirten & daten!
Met meer zelfvertrouwen op date? De 'Vrouw uit de kast'-cursus is voor vrouwen die aan het daten zijn en vastlopen of voor vrouwen die voor het eerst gaan daten met een vrouw. We spreken Stella!
Lees verder
Mooie beloften kabinet
'Het is goed nieuws dat het nieuwe kabinet belooft om geweld en discriminatie tegen de regenbooggemeenschap en andere groepen aan te pakken, acceptatie te bevorderen en vaart te maken met emancipatie.'
Lees verder
Kracht en kwetsbaarheid
A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden