The Hot Peaches
Omschrijving:
The Hot Peaches is de nieuwe wervelende coming-of-age-productie van de Toneelmakerij en DOX die vorige week in Utrecht in première ging. Het markante, New Yorkse drag-mime-performance gezelschap The Hot Peaches vormt de inspiratiebron voor regisseur Timoty de Gilde en de acht jonge performers van deze extravagante show. The Hot Peaches speelden een belangrijke rol in het ontstaan van de Pride movement in de jaren '70.
Woensdag 28 september speelt de voorstelling voor het eerst in Amsterdam en voor deze Amsterdamse première komt oprichter Jimmy Camicia speciaal over uit New York! In de jaren ’70 stond Camicia al eens met zijn Hot Peaches in de Melkweg en nu is hij terug om de hedendaagse versie van zijn show te zien.
The Hot Peaches speelt woensdag 28 september om 19:30 uur in De Krakeling in Amsterdam. Een half uur voor aanvang van de voorstelling is er gelegenheid voor de pers om Jimmy Camicia te ontmoeten en vragen te stellen. Na afloop gaat Camicia met het publiek, waaronder twee klassen middelbare scholieren, in gesprek over de voorstelling, queer toen en nu, protest en pride.
The Hot Peaches zijn t/m 25 november door het land te zien.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden