The Hot Peaches
Omschrijving:
The Hot Peaches is de nieuwe wervelende coming-of-age-productie van de Toneelmakerij en DOX die vorige week in Utrecht in première ging. Het markante, New Yorkse drag-mime-performance gezelschap The Hot Peaches vormt de inspiratiebron voor regisseur Timoty de Gilde en de acht jonge performers van deze extravagante show. The Hot Peaches speelden een belangrijke rol in het ontstaan van de Pride movement in de jaren '70.
Woensdag 28 september speelt de voorstelling voor het eerst in Amsterdam en voor deze Amsterdamse première komt oprichter Jimmy Camicia speciaal over uit New York! In de jaren ’70 stond Camicia al eens met zijn Hot Peaches in de Melkweg en nu is hij terug om de hedendaagse versie van zijn show te zien.
The Hot Peaches speelt woensdag 28 september om 19:30 uur in De Krakeling in Amsterdam. Een half uur voor aanvang van de voorstelling is er gelegenheid voor de pers om Jimmy Camicia te ontmoeten en vragen te stellen. Na afloop gaat Camicia met het publiek, waaronder twee klassen middelbare scholieren, in gesprek over de voorstelling, queer toen en nu, protest en pride.
The Hot Peaches zijn t/m 25 november door het land te zien.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Dominante vrouw
'Ik laat over me heen lopen. Zelfs in het openbaar, met anderen, spreekt mijn vrouw voor mij. Het komt vernederend over, liefdeloos. Na al die jaren lijkt het me bijna onmogelijk het tij te keren. Wat zou jij doen?'
Lees verder
OGENE on tour
Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.
Lees verder
Petra, liefde en Lesbos
Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden