Trans+ kledingproject
Omschrijving:
Van Hem naar Haar – of andersom en aanverwant
Elke tweede donderdag van de maand houdt onze maatschappelijk werker Tika Stardust de trans kledingproject op locatie tussen 15.00-17.30 uur.
Alle LHBTQ+ mensen die wat extra privacy verlangen zijn welkom wanneer door alleen jullie binnen te laten. Vind je shoppen in de ‘andere afdeling’ dus (nog) eng? Dan kun je hier terecht!
Aanmelden kan altijd gratis via:
tika@cochaaglanden.nl of mw@cochaaglanden.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tropikali 2026
Maak ruimte in je agenda voor de ultieme queer celebration: 'Tropikali is ontstaan vanuit de wens om de queer community niet alleen te vieren, maar ook te versterken.' De achtste editie is in juni!
Lees verder
Roze stem
Woensdag is het zover. We mogen weer. Zelf hoop ik dat het kabinet er heel anders uit gaat zien. Ik hou mijn hart vast. Het is in ieder geval belangrijk dat we met z'n allen naar de stembus gaan en onze stem laten gelden.
Lees verder
Regenboog Stembusakkoord
Lijsttrekkers en vertegenwoordigers van 7 politieke partijen tekenden het COC's Regenboog Stembusakkoord 2025, met daarin een reeks beloften voor de komende kabinetsperiode.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden