Trans+ kledingproject

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 9 februari 2023
Tijd: 15:00-17:30
Type: Overige
Website: https://www.facebook.com/COCHaaglanden/

Locatie:

Naam: COC Haaglanden
Straat: Scheveningseveer 7
Postcode: 2514 HB
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Van Hem naar Haar – of andersom en aanverwant


Elke tweede donderdag van de maand houdt onze maatschappelijk werker Tika Stardust de trans kledingproject op locatie tussen 15.00-17.30 uur.


Alle LHBTQ+ mensen die wat extra privacy verlangen zijn welkom wanneer door alleen jullie binnen te laten. Vind je shoppen in de ‘andere afdeling’ dus (nog) eng? Dan kun je hier terecht!


Aanmelden kan altijd gratis via:
tika@cochaaglanden.nl of mw@cochaaglanden.nl


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Respect voor de man

Ik nam mannen minder serieus. Ik had, op een of andere manier, minder waardering voor ze. Dat is niet eerlijk en niet terecht: ons mannetje heeft mijn blik op de wereld doen veranderen.

Lees verder

Cocktail of Mocktail?

Onderzoek van COC Nederland, Rutgers en het Trimbos-instituut laat zien dat alcoholgebruik samenhangt met identiteitsvorming, omgaan met minderheidsstress en het vinden van verbinding met anderen.

Lees verder

Club Queersten op TV

'Een ode en viering van queer arts vanuit Koninklijk Theater Carré. En nu ik de bijna 100 performers terugzie, voelt het nog steeds surreëel - hoe extatisch alles samenkwam - en nu is het voor jullie!'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden