Girls Don't Cry - Roze Filmdagen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 29 maart 2023
Tijd: 21:15-23:15
Type: Film
Website: https://rozefilmdagen.nl/nl/2023/girls-dont-cry-1

Locatie:

Naam: Ketelhuis 2
Straat: Pazzanistraat 4
Postcode: 1014 DB
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Mia en Ele zijn tegenpolen maar worden - stiekem rokend op de brandtrap - al snel vriendinnen. Hun werelden komen samen als Ele de oude camper van haar vader wil redden, en daar Mia in aantreft die op de vlucht is. Hun tocht van het diepe straatarme zuiden naar het rijke uiterste noorden van Italië brengt hen langs mooie plekken en vervallen achterbuurten, maar vooral veel dichter bij elkaar.


Over de Roze Filmdagen


De Roze Filmdagen is een elfdaags filmfestival waarop films, korte films en documentaires met een LGBTQ-gerelateerd thema worden vertoond. Het festival vindt sinds 1996 jaarlijks in maart plaats in Het Ketelhuis op het terrein van de Westergasfabriek in Amsterdam en wordt georganiseerd door de Stichting Pink Media.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Sisterhood

Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.

Lees verder

Do you speak Lesbians?

Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.

Lees verder

Tussen geheim en vrijheid

Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden