Film: So Damn Easy Going
Omschrijving:
Eenmalige vertoning in het kader van Alkmaar Pride, in samenwerking met Stichting SafeSpace Alkmaar. Voorafgaand aan deze Engelstalig ondertitelde film is er een korte inleiding. Na afloop is er gelegenheid om in de foyer na te praten onder het genot van een drankje.
De 18-jarige Joanna lijdt aan ADHD en heeft medicijnen nodig om haar drukke brein op orde te houden. Haar depressieve vader zit zonder werk en kan vanwege zijn schulden Joanna niet ondersteunen. Op jacht naar geld om haar medicijnen mee te kunnen betalen, besluit ze om op haar middelbare school alles te verkopen wat ze kan. Te midden van alle chaos in haar hoofd ontmoet ze de charmante en zelfverzekerde Audrey, met wie ze al snel een hechte band ontwikkelt.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
The Beast in Me
Schrijfster Aggie Wiggs (Claire Danes) raakt verstrikt in een web van demonen, op zoek naar de waarheid, in een kat en muis spel met dodelijke gevolgen. Want wie is het monster?
Lees verder
Ze wil me terug
Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.
Lees verder
'Vrouwen zijn solidair!'
Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden