Fijne seks een kunst?

Young Soroptimist Amsterdam: Op 20 januari aanstaande organiseren wij een kunstexpositie met het onderwerp 'Fijne seks: een kunst?' 

Dit jaar zetten we ons in voor het stimuleren van seksuele voorlichting aan jongeren, met een focus op seksueel plezier. Onderzoek wijst uit dat seksuele voorlichting een positieve impact heeft op de seksuele en reproductieve gezondheid en het aantal SOA’s en ongeplande zwangerschappen vermindert. Daarnaast draagt het bij aan meer gelukkige en gelijkwaardige intieme relaties. Samen met Rutgers en Sexmatters organiseren wij een kunstexpositie om seksuele ontwikkeling bespreekbaar te maken. Verwacht werken van verschillende kunstenaars, die ieder hun unieke visie op dit thema delen, waarvan we aankomende weken meer zullen delen. 


De volledige opbrengst van het event gaat naar Dance4Life en Sexmatters. Ben jij erbij? Koop nu je tickets via de link in onze Instagram bio


#expositie #kunstexpositie #amsterdamevents #soroptimistnl


Mijntje is erbij met de strip over haar eerste échte orgasme, en de originele striptekening daarvan wordt geveild. Biedingen vanaf 100 euro! Verder is maakster Margreet de Heer bij de expo aanwezig voor een praatje en worden er uiteraard Mijntje-albums verkocht, die je meteen kunt laten signeren.


 


Algemene informatie:

Datum: 20 januari 2024
Tijd: 12.00 - 17.00
Website: https://www.instagram.com/youngsoroptimistnl

Locatie:

Naam: Beautiful Distress House
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Trouwen op TV

'Het is heel waardevol om te merken dat ik, door mezelf te zijn, echt iets beteken voor de kijkers.' Cindy deed mee aan Married at First Sight. 'Herkend worden is nog steeds een gekke gewaarwording.'

Lees verder

Horoscoop juli 2026

Het is tijd om je te realiseren dat ook jij af en toe gedragen mag worden, je kwetsbaar op mag stellen. Ze is er voor jou zoals jij er voor haar bent, je hoeft je niet altijd groot te houden. - Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Vlinderhaven

Woongemeenschap voor queers uit alle generaties: appartementen, maisonnettes, gezinswoningen of woningen voor woongroepen, huur of koop, op Centrumeiland (IJburg) Amsterdam.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden