Femmazing Festival

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 19 mei 2024
Tijd: 15:00-23:00
Type: Festival
Website: https://www.femmazing.nl/femmazing-festival-2024.php

Locatie:

Naam: IJland
Straat: Tt. Vasumweg 171
Postcode: 1033 SG
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Be ready voor HET vrouwen festival van 2024 en zet 1ste Pinksterdag (19 mei 2024) met grote letters in je agenda!!!


TICKETSALE START 20-02-2024 om 12:00 uur!


Dit wordt een onvergetelijk festival met de beste female DJ's de mooiste danseressen, meerdere area's en muziekstijlen, food, lounge, op een van de vetste locaties in Amsterdam aan het water Ijland!!!


Verwacht maar liefst 5 Area's vol met vrouwen!


Area 1: Mainstage hosted by Femmazing, met de heerlijkste Urban, Eclectic and Housey hits by de best female DJ's. (indoor)


Area 2: TBA


Area 3: Floating lounge at the water, chill samen met je girlfriends op het water en laat je insmeren door onze sun protection babes. (outdoor)


Area 4: Femmazing fair met de coolste shops, gadgets, massages, tarrot kaarten lezen and more! (outdoor)


Area 5: Food voor ieder wat wils, er staan ook vegan en glutenvrije opties op het menu. (outdoor)


Overtuigd dat jij hier bij moet zijn? Beleef het women only festival van je leven en kom naar het Femmazing Festival 1ste Pinksterdag! Dit festival is voor vrouwen die plezier willen maken, nieuwe contacten willen leggen en hun vrouwelijkheid willen vieren in een veilige en inclusieve omgeving.


Het Festival is meer dan alleen een feest; het is een kans om te inspireren en geïnspireerd te worden door andere vrouwen. Of je nu wilt feesten, een nieuwe vriendin ontmoeten of gewoon een leuke tijd wilt hebben, dit festival is voor jou.


Dus grijp je vriendinnen, zussen en collega's en kom op 1ste Pinksterdag (19 mei 2024) van 15:00 tot 23:00 naar het women only festival van 2024!


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop juli 2025

Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.

Lees verder

Ethische non-monogamie

Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.

Lees verder

Hot Milk

Emotioneel geladen queer drama in de zon: Sofia (Emma Mackey) is met haar zieke moeder (Fiona Shaw) in Spanje en wordt gehypnotiseerd door de aantrekkingskracht van de vrijzinnige Ingrid (Vicky Krieps). Win kaartjes!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden