De Lesbische Liga Live
Omschrijving:
Let’s go lesbians! Prijswinnende podcast ‘Lesbische Liga’ bouwt de Grote Zaal van TivoliVredenburg weer om tot het grootste lesbische clubhuis van de Benelux (of… de hele wereld?)! Geen zorgen dus als je bang was om na een feestelijke festivalzomer vol Pride events in een zwart gat te vallen: Annefleur Schipper en Vera Siemons got you! Verwacht een avond vol queer joy, escandalo en special guests.
Niet zomaar een liveshow van een podcast, want vorige edities waren vriendinnen als Merel van Dongen, Francine Oomen, Claudia de Breij en Rocky Hehakaija al te vinden in de kolkende arena van La Liga. Traditiegetrouw blijft het programma nog helemaal geheim! Er worden geen opnames gemaakt dus je enige kans om dit mee te krijgen is door er live bij te zijn.
Nieuw dit jaar: met je ticket ben je ook verzekerd van een speelse afterparty tot diep in de nacht…
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer geschiedenismaand
De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.
Lees verder
25 jaar getrouwd
Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?
Lees verder
Thesis on a Domestication
Terwijl hun liefde verdiept, blikt zij terug op haar levenspad en herschrijft ze haar eigen verhaal. Het resultaat is een krachtig en ontroerend pleidooi voor het recht op verlangen, ambitie en imperfectie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden