Queer BBQ
Omschrijving:
Op vrijdag 19 juli organiseert de Regenboog Alliantie een Queer barbeque bij Gouwestek, een prachtige locatie naast de Mallemolen in een oud gemaalhuis. Gewoon omdat het leuk is, samen eten gezellig is, en omdat het kan!
Bij lekker weer kunnen we heerlijk buiten genieten van de prachtige omgeving, midden in Gouda. Bij slecht weer is er ook binnen genoeg ruimte.
Voor de mensen die dat leuk vinden, kunnen we zelfs nog een rondleiding in de Mallemolen krijgen. Deze molen is in 2009 weer helemaal gerestaureerd en weer in bedrijf als gemaal.
Meld je aan door een mailtje te sturen aan info@regenboogalliantie.nl onder vermelding van je naam, aantal personen, telefoonnummer en eventuele dieetwensen. Je ontvangt dan een betaalverzoek.
Door een bijdrage van de Regenboog Alliantie kunnen we de kosten laag houden.
Vrienden, familie, kinderen; iedereen is welkom!
Kosten: 10 euro p.p. exclusief drankjes
Aanvang: 17.00 uur
Locatie: Gouwestek, 1e Moordrechtse Tiendeweg 1 (parkeren kan gratis in de buurt)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vervolging in Hongarije
De Hongaarse autoriteiten klagen Géza Buzás-Hábel aan. De organisator van Pride 2025 in Pécs, Hongarije loopt risico op een gevangenisstraf van een jaar. Amnesty International is ontzet: 'Hij verdient lof.'
Lees verder
CLUB QUEERSTEN
Op zaterdag 28 februari in TivoliVredenburg: een iconische queer night vol glitter, lef en grenzeloze energie: Kirsten van Teijn en een spetterende, unieke line-up. Hier wil je bij zijn! (Win tickets!)
Lees verder
Hij wil garanties
Sinds we het over kinderen hebben, wil mijn vriend van mij de verzekering dat ik monogaam blijf en niks zal aanleggen met een vrouw. Dat ik biseksueel ben, was nooit een issue voor hem, nu opeens wel.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden