Queer BBQ

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 19 juli 2024
Tijd: 17.00
Type: Overige

Locatie:

Naam: Gouwestek
Straat: Tiendeweg 1
Plaats: Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op vrijdag 19 juli organiseert de Regenboog Alliantie een Queer barbeque bij Gouwestek, een prachtige locatie naast de Mallemolen in een oud gemaalhuis. Gewoon omdat het leuk is, samen eten gezellig is, en omdat het kan!


Bij lekker weer kunnen we heerlijk buiten genieten van de prachtige omgeving, midden in Gouda. Bij slecht weer is er ook binnen genoeg ruimte. 


Voor de mensen die dat leuk vinden, kunnen we zelfs nog een rondleiding in de Mallemolen krijgen. Deze molen is in 2009 weer helemaal gerestaureerd en weer in bedrijf als gemaal.


Meld je aan door een mailtje te sturen aan info@regenboogalliantie.nl onder vermelding van je naam, aantal personen, telefoonnummer en eventuele dieetwensen. Je ontvangt dan een betaalverzoek.


Door een bijdrage van de Regenboog Alliantie kunnen we de kosten laag houden.


Vrienden, familie, kinderen; iedereen is welkom!


Kosten: 10 euro p.p. exclusief drankjes


Aanvang: 17.00 uur


Locatie: Gouwestek, 1e Moordrechtse Tiendeweg 1 (parkeren kan gratis in de buurt)


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Pride The Hague

Een bomvol programma van culturele, maatschappelijke en sportieve activiteiten en natuurlijk één groot feest der diversiteit! Met de Pride Walk op 17 mei als kroonjuweel van Pride The Hague.

Lees verder

De Lesbische Leesclub

'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'

Lees verder

Het Rozenkoor

Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden