Who's afraid of Oscar Wilde
Omschrijving:
NRC noemde het “dé komedie van het jaar” en de Toneeljury selecteerde de productie als één van de beste voorstellingen van het seizoen. Daarom komt de queer komedie ‘Who’s afraid of Oscar Wilde’ van Compagnie Red Yellow & Blue op 17 & 18 januari terug naar Theater Kikker. Deze zwarte relatiekomedie geeft “een scherpe inkijk in queer-liefde anno nu” (Het Parool) en gaat over vier millennials, hun relatieperikelen en de uitdagingen die ze ervaren bij het in vervulling laten gaan van een kinderwens. Een voorstelling is - zoals NRC het zegt - “een uitermate geestig en sterk ontroerend relatiedrama, dat door iedereen moet worden gezien.”
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Sapphic by Stonewall
'De naam wordt gebruikt als overkoepelende term voor liefde, aantrekkingskracht en connectie tussen vrouwen en vrouwelijke energie in al haar vormen. Dat is precies waar onze avonden om draaien.'
Lees verder
Hotline Hongarije
Wie durft zich nog uit te spreken? Nicolaas Veul onderzoekt het dagelijks leven in Hongarije. Hoe is het leven onder de controversiële premier Viktor Orbán? Driedelige docu & meet up.
Lees verder
Speciale munten
Herdenkingsmunt voor 25 jaar openstelling huwelijk: een krachtig ontwerp met een drietal grote elementen: verbonden ringen, regenbogen en de centrale tekst 'Iedereen.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden