Who's afraid of Oscar Wilde

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 17 januari 2025
Tijd: 20:00
Type: Theater
Website: https://www.theaterkikker.nl/agenda/whos-afraid-of-oscar-wilde-25365

Locatie:

Naam: Theater Kikker
Straat: Ganzenmarkt 14
Postcode: 3512 GD
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

NRC noemde het “dé komedie van het jaar” en de Toneeljury selecteerde de productie als één van de beste voorstellingen van het seizoen. Daarom komt de queer komedie ‘Who’s afraid of Oscar Wilde’ van Compagnie Red Yellow & Blue op 17 & 18 januari terug naar Theater Kikker. Deze zwarte relatiekomedie geeft “een scherpe inkijk in queer-liefde anno nu” (Het Parool) en gaat over vier millennials, hun relatieperikelen en de uitdagingen die ze ervaren bij het in vervulling laten gaan van een kinderwens. Een voorstelling is - zoals NRC het zegt - “een uitermate geestig en sterk ontroerend relatiedrama, dat door iedereen moet worden gezien.”     


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

OPTILT

De voorstelling balanceert (letterlijk) op de grens tussen kwetsbaarheid en kracht en voert het publiek mee naar een wereld waarin stilstand niet bestaat en identiteit een voortdurende zoektocht naar evenwicht is.

Lees verder

Wild 'n Sweet Festival 2026

Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.

Lees verder

Bridgerton S5

Queer love, queer joy en zoveel verlangen in nieuw hoofdstuk van liefde en hoop: 'een heel seizoen van Bridgerton wijden aan een sapphische relatie voelt enorm.' De opnames zijn van start!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden