Who's afraid of Oscar Wilde

NRC noemde het “dé komedie van het jaar” en de Toneeljury selecteerde de productie als één van de beste voorstellingen van het seizoen. Daarom komt de queer komedie ‘Who’s afraid of Oscar Wilde’ van Compagnie Red Yellow & Blue op 17 & 18 januari terug naar Theater Kikker. Deze zwarte relatiekomedie geeft “een scherpe inkijk in queer-liefde anno nu” (Het Parool) en gaat over vier millennials, hun relatieperikelen en de uitdagingen die ze ervaren bij het in vervulling laten gaan van een kinderwens. Een voorstelling is - zoals NRC het zegt - “een uitermate geestig en sterk ontroerend relatiedrama, dat door iedereen moet worden gezien.”     


 


Algemene informatie:

Datum: 17 januari 2025
Tijd: 20:00
Website: https://www.theaterkikker.nl/agenda/whos-afraid-of-oscar-wilde-25365

Locatie:

Naam: Theater Kikker
Straat: Ganzenmarkt 14
Postcode: 3512 GD
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Prides 2026

Dit jaar wordt Pride in meer dan 30 verschillende steden gevierd! Van Amsterdam tot Roermond, en van Utrecht tot Zwolle. Hier vind je een selectie van Prides door het hele land. Waar vier jij Pride dit jaar?

Lees verder

Arlo Parks

Ze verkent thema's als queer identiteit, rouw, trauma en liefde in haar muziek en poëzie, laat zien dat 'queer' niet altijd luid of uitgesproken hoeft te zijn en is te gast bij het Poetry International Festival.

Lees verder

Optimistisch queer handboek

... voor hardere tijden: een unieke bundel – samengesteld door Martijn Kamphorst – met essays, bemoedigingen en handreikingen: 'Om een hoopvolle vuist te kunnen ballen. Om realistisch én optimistisch te zijn.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden