Bi+ Ontdekkingsreis
Omschrijving:
Deze bi+ ontdekkingsreis is voor iedereen die op meer dan één gender valt en daarover in gesprek wil met een vaste, kleine groep gelijkgestemden. In een reeks van zes bijeenkomsten zoeken we de diepte op om op ontdekkingsreis te gaan naar onze gevoelens, identiteit en verlangens.
Iedere bijeenkomst wordt ingeleid door de gespreksbegeleider. Het onderwerp van die week wordt toegelicht. Wetenschappelijk onderzoek, maatschappelijke opvattingen, geschiedenis en kunstzinnige expressie van bi+ mensen worden gedeeld. De nadruk ligt daarbij op het creëren van bewustzijn en verbondenheid.
In het groepsgesprek dat volgt brengen we het onderwerp terug naar onze persoonlijke, geleefde ervaringen. We delen onze beleving, dragen gezamenlijk ons leed, vinden (h)erkenning, bevragen elkaar, zoeken samen en voelen ons gesterkt door de onderlinge steun in de groep.
Kijk voor meer informatie op https://www.mede-mens.com/bi-ontdekkingsreis.html
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Ze mag mijn zussen niet
Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?
Lees verder
Coming Out Day
Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.
Lees verder
Queer notes
In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden