Eindhoven Pride

Eindhoven Pride: 14 tot en met 22 juni!


Na het enorme succes van de eerste editie van Eindhoven Pride keren we terug! Op 14 juni trappen we af met een kleurrijke parade met loopgroepen en voertuigen door het hart van de stad. Na de parade nodigen we je uit om samen met ons het gratis Pride Vibes Festival te vieren op het Stadhuisplein, waar tot middernacht ruim muzikanten, DJ's en performers het podium zullen betreden.


Maar dat is nog niet alles! De rest van de week staat bol van activiteiten, georganiseerd voor en door Eindhoven.


Wees trots, wees kleurrijk, wees jezelf tijdens Eindhoven Pride!


Meer informatie, zoals de parade route, de festival line-up en de Pride week agenda zijn in het voorjaar van 2025 terug te vinden op www.eindhovenpride.nl.


 


Algemene informatie:

Datum: 14 juni 2025
Tijd: 14:00-04:00
Website: https://www.facebook.com/events/1886936931775444

Locatie:

Naam: Eindhoven Centrum
Straat: Kerkstraat 11
Postcode: 5611 GH
Plaats: Eindhoven
Provincie: Noord-Brabant
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

IDFA: Punkie Johnson

'Don't compromise yourself for fucking nobody.' Punkie probeert om te gaan met de verwachtingen van anderen en van zichzelf. Hoeveel ben je bereid aan te passen om ergens bij te horen?

Lees verder

Zwangerschapsdementie

Het is de harde werkelijkheid. Hopelijk schrik ik je hier niet mee af, mocht je een kinderwens hebben, want het wordt echt weer langzaamaan beter. Of had ik dat al geschreven?

Lees verder

Horoscoop

November 2026: Een oude vlam of een date van vorig jaar kan opduiken. Kijk goed of ze iets nieuws te melden heeft, een herhaling van eerder levert net zoveel op als toen. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden