de Vlam - wandeling
Omschrijving:
Wandeling 10 augustus 2025 Eys 11,5 km
Een wandeling met klimmen en dalen en met mooie vergezichten over de Limburgse heuvels. Via Bosschenhuizen en Ubachsberg lopen we weer naar Eys.
Onderweg lopen we door een prachtig dal en heuvelachtig weidelandschap.
Na ongeveer 6,5 km is er een pauzeplek Brasserie Zondheed in Ubachsberg en even later passeren we ook de Bernardushoeve
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop augustus 2025
Doe het in de liefde rustig aan, geef haar de tijd en ruimte om te reageren in plaats van haar op te jagen. Als ze jou (te) onzeker maakt, zie dat dan als een teken aan de wand. ~ Wat staat jou te wachten deze maand?
Lees verder
Roffa Mon Amour
De 13e editie van het Rotterdamse openluchtfilmfestival neemt je mee op een reis door werelden die vaak buiten beeld blijven. Win kaartjes voor de een van de films die je ziet tijdens de Queer Weekender!
Lees verder
Queer vluchtelingen in NL
Het gaat vaak mis in de eerste gesprekken. 'Daar zit het meest authentieke verhaal. Een vluchteling kan zich onveilig voelen, vertelt misschien dan pas voor het eerst diens verhaal. De IND moet zich daar bewust van zijn.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden