Lancering boek De Ontmaskering
Omschrijving:
De officiële lancering van De Ontmaskering zal plaatsvinden op 19 november in Café Saarein in Amsterdam. De drie auteurs zijn aanwezig, worden geïnterviewd en zullen de boeken signeren en er is natuurlijk tijd voor een praatje met belangstellenden. De toegang is gratis. Kom ook!
> Hier lees je de Zij aan Zij- recensie van het boek!<
Uitgeverij Tinteling Romance: 'Wij willen lesbische en biseksuele lezers die van goedgeschreven, sexy feelgood, chicklit en New Adult houden, hoofdpersonen bieden waarin zij zich nog beter kunnen herkennen.'
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Het boek van Nanoah Struik is een universeel verhaal over identiteit, afkomst, familie en uiteindelijk: je plek claimen. Eva Eland laat zien dat iedereen zichzelf mag zijn in het unieke prentenboek Anders.
Lees verder
School voelt onveilig
LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.
Lees verder
Ik ben ze zat...
De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden