Roze eenzaamheid

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 31 mei 2018
Tijd: 20.00
Type: Overige
Website: https://dezwijger.nl/programma/roze-eenzaamheid

Locatie:

Naam: Pakhuis de Zwijger - IJ zaal
Straat: Piet Heinkade 181 K
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Pakhuis de Zwijger, in samenwerking met Gemeente Amsterdam, organiseert op 31 mei het programma Roze Eenzaamheid’ over eenzaamheid binnen de LHTBI-community. Minority stress, het verborgen houden van je identiteit, social media gebruik en de regels van de scene worden genoemd als mogelijke oorzaken van eenzaamheid onder LHTBI's. Er zal gesproken worden met wetenschappers, beleidsmakers en mensen uit de praktijk. Wat zijn de oorzaken en hoe kunnen we het verminderen?


Lees hier meer!


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.

Lees verder

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden