Informatiebijeenkomst voor roze wensouders
Omschrijving:
Wensouder informatiebijeenkomst zondag 30 september Den Bosch
Ben je lesbisch/bi en heb je een kinderwens? Kom dan op zondag 30 september naar de informatiebijeenkomst voor wensouders. Stichting Meer dan Gewenst organiseert de bijeenkomst voor LHB(T)’s met een kinderwens, maar ook hetero’s die een roze gezin overwegen zijn van harte welkom. De voorlichtingsdag is voor het eerst in Brabant, in Den Bosch. Wensouders uit het hele land kunnen zich aanmelden.
Tijdens de bijeenkomst zullen wensouders die al kinderen hebben hun ervaringen delen. Verder zullen diverse mogelijke gezinsconstructies besproken worden en er is tijd voor vragen en discussie. Een advocaat zal de juridische kant van de verschillende gezinssamenstellingen belichten.
Kosten en aanmelden
Deelname kost 15 euro (plus 1,50 euro reserveringskosten). Met dit bedrag steun je Meer dan Gewenst.
Tickets kun je via onderstaande link bestellen:
https://www.ticketjames.com/nl/private-tickets/89ae6884efd4e9fa71d88d22f758490c/1360
Tijden
Zaal open om 10:45 uur, start programma om 11:00 uur. Einde programma 15:00 uur, daarna borrel tot 15:30 uur. Er zijn ook kaarten aan de deur verkrijgbaar voor 20 euro.
Locatie
De bijeenkomst vindt plaats in basisschool Noorderlicht, Eerste Rompert 9, Den Bosch. Er is voldoende parkeergelegenheid.
Er zijn drankjes, broodjes, rompers en boeken te koop. Je kunt niet pinnen, dus neem contant geld mee.
Kijk voor meer informatie op:
https://www.meerdangewenst.nl/activiteit/denbosch30sept18/
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
QFFU 2025
Train je verbeeldingskracht: 'Dromen is niet naïef, maar essentieel voor onze toekomst. Dat willen we laten zien.' Tijdens het Queer Film Festival Utrecht zie je dit jaar nieuw talent en iconische klassiekers.
Lees verder
Julian
Het filmdebuut van Cato Kusters, gebaseerd op het gelijknamige boek van Fleur Pierets, gaat in wereldpremière tijdens het Internationaal Filmfestival van Toronto en is vanaf november in de bioscoop te zien.
Lees verder
Ik mis haar zo
'Alle stukjes waren op z'n plek gevallen, dat gevoel, ken je dat? Tenminste, dat is wat ik dacht. En ik dacht dat zij dat ook zo voelde.' Tot alles veranderde: 'Het was alsof er een raam kapot sprong.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden