LHBTI & LVB symposium
Omschrijving:
Op vrijdag 1 november 2019 organiseert Zonder Stempel in samenwerking met TNN en Fabriek 69 het landelijk symposium 'LHBTI & LVB'. LHBTI staat voor lesbisch, homoseksueel, biseksueel, transgender en intersekse personen. Seksuele diversiteit en genderidentiteit wordt steeds vaker besproken binnen de begeleiding voor mensen met een licht verstandelijke beperking. Daarom is het tijd voor een verdiepend symposium.
Praktische informatie
- Wanneer: vrijdag 1 november 2019
- Waar: Oosterdokskade, 1011 DL in Amsterdam (OBA)
- Voor wie: begeleiders, gedragswetenschappers, vrijwilligers, opleiders, beleidsmedewerkers en ervaringsdeskundige.
Programma
Het programma bestaat uit verdiepende lezingen en verschillende workshops. Een kleine greep uit het programma:
- - Een overzicht van praktijkvoorbeelden en handige methodes
- - Update van wetenschappelijke ontwikkelingen rondom transgender personen met een licht verstandelijke beperking
- - Workshops (zie onderstaand meer informatie)
- - Mogelijkheden tot netwerken
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Geld & samenwonen
Mijn vriendin vindt dat alles naar verhouding moet zijn. Dat zij dus een kleiner aandeel mag leveren. Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens. Waarom moet ze voor een deel op mij gaan leunen?
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden