Lesbian Festival Nijmegen

Lesbian Festival Nijmegen 2019


Een weekend vol met activiteiten, een expositie en een feest voor vrouwen.


De reden dat we het Lesbian Festival organiseren is omdat we graag vrouwen meer in hun kracht wil zetten en met elkaar willen verbinden. Wij willen lesbische vrouwen, biseksuele vrouwen en transgenders de mogelijkheid bieden om elkaar te ontmoeten en om met elkaar in gesprek te gaan over onderwerpen op het gebied van diversiteit. Dit middels activiteiten zoals lezingen, workshops, optredens en op het gebied van sport en bewegen.


Een greep uit de activiteiten: 


Mixed Volleybal


Workshop Gebarentaal 'I kissed a girl but she can't hear me'


Workshop Kickboxen


Workshop Zelfverdediging


Workshop Religie en Seksualiteit


Expositie in bibliotheek Marienburcht in Nijmegen.


Kosten


Het Lesbian Festival is een laagdrempelig festival en dat is te zien aan de prijzen! Alle activiteiten kosten 3 euro of zijn gratis.


Feest! 


 


Algemene informatie:

Datum: 10 oktober 2019
Tijd: 19:00-17:00
Website: https://www.lesbianfestival.nl/

Locatie:

Naam: Lesbian Festival
Straat: Zwaluwstraat 200
Postcode: 6541 NP
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Myrtille Danse

'We zijn een sterke en veelkleurige gemeenschap, die in de haarvaten van de Nederlandse samenleving zit, en impact heeft op nationaal en internationaal niveau. Als we onze gemeenschap mobiliseren, komen we vooruit.'

Lees verder

Ons geloof is liefde

Van 'geheime inzegening' naar trotse voorloper: Luther Museum viert queergeschiedenis en vertelt deze zomer persoonlijke verhalen over hoe de lutherse kerk heeft bijgedragen aan queeremancipatie.

Lees verder

Vers leesvoer

'Toen ik zocht naar een boek dat mijn eigen verhaal weerspiegelde, als queer wensouder en iemand die de weg naar ouderschap heeft moeten uitzoeken, vond ik het niet. Dus schreef ik het zelf.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden