Frisparty; TafelTijd
Omschrijving:
Op 13 november wordt voor de derde keer TafelTijd georganiseerd. Dit biedt op een laagdrempelige manier een ontmoetingsgelegenheid voor Lesbiennes, homo’s, biseksuelen, transgenders, interseksuelen en iedereen die zich hiermee verbonden voelt.
Het thema van deze avond is ‘Frisparty’; met een frisse blik elkaar ontmoetten. Onder het genot van hapjes en drankjes( American party) ontmoeten we elkaar. Aan de hand van gesprekskaartjes leren we elkaar beter kennen. Ook gelinkt aan het thema is de nieuwe start die we maken op een andere locatie met een andere doelgroep: onzichtbare LHBT’ers. Roselien: ‘ We richten ons vooral op lesbiennes en homo’s die nog in de kast zitten. Ik weet als geen ander hoe moeilijk dat was. Ik vind het belangrijk taboes te doorbreken.’
Locatie wordt bekend na aanmelding via zaandamtafeltijd@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Sisterhood
Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.
Lees verder
Do you speak Lesbians?
Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.
Lees verder
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden